Резултати такмичења у школској 2021/2022. години


Српски језик и књижевност

Српски језик, општинско
Мале драмске форме: представа "Крсна слава"

Име и презиме ученика Одељење Пласман Име и презиме наставника
Страхиња Ђорђевић 5/3 2. место Данијела Рајак и Славица Ћуковић
Маша Михајловић 5/3
Исидора Андрејић 7/1
Петра Митровић 5/1
Лука Ђорђевић 5/3
Дмитар Мартиновић 6/3
Кристина Вуковић 7/1
Јана Радосављевић 7/4
Ема Мачар 6/4
Андреј Самарџић 5/2

Граматика – градско такмичење

Име и презиме ученика Одељење Пласман Име и презиме наставника
Ленка Новаковић 5/3 3. место Славица Ћуковић
Ђурђа Арнаут 6/2 3. место Јасна Рикерт Стевановић
Ања Савић 8/2 3. место Дубравка Јеремић

Књижевна олимпијада – општинско такмичење

Име и презиме ученика Одељење Пласман Име и презиме наставника
Јована Момчиловић 8/3 2. место Биљана Кнежевић

Књижевна олимпијада – градско такмичење

Име и презиме ученика Одељење Пласман Име и презиме наставника
Јована Момчиловић 8/3 2. место Биљана Кнежевић

Граматика – општинско такмичење

Име и презиме ученика Одељење Пласман Име и презиме наставника
Ленка Новаковић 5/3 2. место Славица Ћуковић
Филип Стојковић 5/3 2. место Славица Ћуковић
Маша Михајловић 5/3 3. место Славица Ћуковић
Лука Ђорђевић 5/3 3. место Славица Ћуковић
Ђурђа Арнаут 6/2 3. место Јасна Рикерт Стевановић
Ања Савић 8/2 3. место Дубравка Јеремић

Рецитатори – општинско такмичење

Име и презиме ученика Одељење Пласман Име и презиме наставника
Јана Радосављевић 7/4 2. место Јасна Рикерт Стевановић
Марија Николић 3/2 1. место Милана Ђурић



Енглески језик

Градско такмичење

Име и презиме ученика Одељење Пласман Име и презиме наставника
Елена Поповић 8/4 1. место Светлана Милентијевић

Општинско такмичење

Име и презиме ученика Одељење Пласман Име и презиме наставника
Елена Поповић 8/4 2. место Светлана Милентијевић
Алексеја Јанковић 8/4 2. место Светлана Милентијевић
Емилија Савић 8/3 2. место Александра Ђорђевић



Руски језик

Градско такмичење

Име и презиме ученика Одељење Пласман Име и презиме наставника
Елена Јокић 8/2 2. место Слободанка Марковић

Општинско такмичење

Име и презиме ученика Одељење Пласман Име и презиме наставника
Елена Јокић 8/2 2. место Слободанка Марковић



Математика

Такмичење "Мислиша"

Име и презиме ученика Одељење Пласман Име и презиме наставника
Вељко Мачар 2/4 3. место Бојана Зечевић
Филип Колак 2/3 похвала Јелена Чедић
Филип Стојановић 3/1 похвала Зоран Стојановић
Дуња Михајловић 3/1 похвала Зоран Стојановић
Ђорђе Стевановић 3/2 похвала Милана Ђурић
Миша Стајић 3/4 похвала Сања Исаиловић
Петра Марковић 4/4 похвала Наташа Јовановић
Катарина Данков 4/4 похвала Наташа Јовановић
Анђела Симић 5/1 похвала Тамара Живковић
Немања Дачковић 5/1 похвала Тамара Живковић
Стефан Здјеларевић 5/3 похвала Тамара Живковић

Општинско такмичење

Име и презиме ученика Одељење Пласман Име и презиме наставника
Стефан Здјеларевић 5/3 2. место Тамара Живковић
Катарина Данков 4/4 3. место Наташа Јовановић

Градско такмичење

Име и презиме ученика Одељење Пласман Име и презиме наставника
Стефан Здјеларевић 5/3 2. место Тамара Живковић


 

Шах

Општинско такмичење

Име и презиме ученика Одељење Пласман Име и презиме наставника
Маша Пејић 7/4 3. место Драган Јосиповић
Анђела Цолић 5/2 3. место Драган Јосиповић


 

Географија

Општинско такмичење

Име и презиме ученика Одељење Пласман Име и презиме наставника
Николина Лукић 7/2 3. место Снежана Трнавац
Мелиса Хасановић 7/2 3. место Снежана Трнавац


 

Историја

Градско такмичење

Име и презиме ученика Одељење Пласман Име и презиме наставника
Страхиња Ђорђевић 5/3 3. место Зорица Јовић

Општинско такмичење

Име и презиме ученика Одељење Пласман Име и презиме наставника
Страхиња Ђорђевић 5/3 3. место Зорица Јовић
Ђурђа Арнаут 6/2 2. место Зорица Јовић
Лука Божанић 8/3 3. место Зорица Јовић


 

Хемија

Општинско такмичење

Име и презиме ученика Одељење Пласман Име и презиме наставника
Ива Тројановић 7/2 3. место Душанка Јочић
Елена Поповић 8/2 3. место Душанка Јочић
Анастасија Становевић 8/2 2. место Душанка Јочић



Ликовна култура

Ликовни конкурс „Мали Пјер“

Име и презиме ученика Одељење Пласман Име и презиме наставника
Ленка Новаковић 5/3 2. награда Анђелка Крсмановић
Павле Благотић 5/1 3. награда Анђелка Крсмановић



Биологија

Градско такмичење

Име и презиме ученика Одељење Пласман Име и презиме наставника
Јана Вуковић 6/1 друго место Јасмина Ружичић
Страхиња Ђорђевић 5/3 треће место Мирјана Богићевић

Општинско такмичење

Име и презиме ученика Одељење Пласман Име и презиме наставника
Анђела Цолић 5/2 1. место Јасмина Ружичић
Страхиња Ђорђевић 5/3 2. место Мирјана Богићевић
Милош Кузмановић 5/2 3. место Јасмина Ружичић
Јана Вуковић 6/1 3. место Јасмина Ружичић
Алекса Богићевић 7/1 3. место Мирјана Богићевић



Физичко и здравствено васпитање

Државно такмичење: Џудо

Име и презиме ученика Одељење Пласман Име и презиме наставника
Дијана Живојиновић 6/1 сребрна медаља Анита Ивовић
Вељко Варничић 7/4 сребрна медаља Петар Ивовић
Татјана Петровић 8/1 сребрна медаља Анита Ивовић
Ненад Петровић 5/3 бронзана медаља Анита Ивовић

Градско такмичење: Џудо

Име и презиме ученика Одељење Пласман Име и презиме наставника
Никола Обрадовић 8/2 златна медаља Петар Ивовић
Вељко Варничић 7/4 златна медаља Петар Ивовић
Татјана Петровић 8/1 сребрна медаља Анита Ивовић
Андријана Бабић 6/1 бронзана медаља Анита Ивовић
Дијана Живојиновић 6/1 бронзана медаља Анита Ивовић
Ненад Петровић 5/3 бронзана медаља Анита Ивовић
Алекса Андрејић 7/4 бронзана медаља Петар Ивовић
Ненад Петровић 5/3 бронзана медаља Анита Ивовић



Државно такмичење у програмирању на микробит уређајима

Име и презиме ученика Одељење Пласман Име и презиме наставника
Глигорије Грујић 5/1 финалисти Владимир Стојановић
Стефан Здјеларевић 5/3

Општинско такмичење из роботике и интерфејс технологије "Robo-INT-event 2022"

Име и презиме ученика Одељење Пласман Име и презиме наставника
Немања Ђорђевић 8/3 1. место Владимир Стојановић



Прва помоћ

Општинско такмичење

Име и презиме ученика Одељење Пласман Име и презиме наставника
Катарина Стефановић 7/4 1. место Јасмина Ружичић
Стефан Стошић 7/4
Алекса Андрејић 7/4
Вељко Зечевић 6/3
Никола Младеновић 6/3
Дмитар Мартиновић 6/3 2. место
Василије Новаковић 6/3
Горан Игњатовић 6/4
Ђурђа Вукоичић 6/4
Игор Секуловски 6/3
Вукма Словић 6/3 3. место
Петар Јелић 7/4
Михајло Термачић 7/4
Уна Дамјановић 6/1
Симона Зубац 6/1
Урош Куркић 6/1
Јана Вуковић 6/1
Вања Филиповић 6/2
Нађа Маркоски 6/4
Михајло Смилић 7/4