Отворена врата у школској 2019/2020. години

Старији разреди

Име и презиме Предмет Преподневна смена Послеподневна смена
Славица Ћуковић Српски језик среда 11.35-12.20 непарна среда 17.40-18.25
Биљана Кнежевић среда 10-10.40 непарна среда 16.50-17.30 непарна
Дубравка Јеремић уторак 10.50-11.30 парна понедељак 18.30-19.15 парна
Јасна Рикерт Стевановић четвртак 12.30-13.15 парна уторак 16.50-17.35
Светлана Милентијевић Енглески језик понедељак 12.30-13.15 парна понедељак 18.30-19.15 парна
Снежана Корић понедељак 10.50-11.35 уторак 17.40-18.25
Александра Ђорђевић среда 10.50-11.35 непарна среда 16.50-17.35 непарна
Наташа Веселиновић среда 10.50-11.35 среда 16.50-17.35
Ирена Чанак Немачки језик петак 17.35-18.15 парна
Сандра Кнежевић уторак 13.15-13.45 непарна
Слободанка Марковић Руски језик четвртак 12.25-12.55 четвртак 18.25-18.55
Тамара Живковић Математика петак 11.40-12.25 непарна среда 16.50-17.35 непарна
Лазар Танасковић среда 10.50-11.35 парна среда 16.50-17.35 парна
Милана Девић уторак 11.40-12.25 парна уторак 17.40-18.25 парна
Наталија Драшковић Информатика среда 10.50-11.35 парна среда 17.40-18.25 парна
Снежана Трнавац Географија петак 10.00-10.45 парна петак 16.50-17.35 парна
Ивана Радичевић среда 10.00-10.45 непарна среда 18.30-19.15 непарна
Тања Плазинић уторак 13.15-13.50 парна четвртак 17.35-18.15 парна
Зорица Јовић Историја петак 10.50-11.35 парна среда 16.00-16.45 парна
Марина Вучићевић четвртак 10.00-10.45 непарна четвртак 16.50-17.35
Мирјана Богичевић Биологија петак 11.40-12.25 петак 17.40-18.25
Јасмина Ружичић петак 12.30-13.15 петак 15.20-16.00
Гордана Поповић Музичка култура / понедељак 16.50-17.35 непарна
уторак 16.50-17.35 парна
Мирјана Фуштић Ликовна култура петак 11.40-12.25 непарна петак 17.40-18.25 непарна
Данијела Рајак Верска настава понедељак 10.50-11.35 парна понедељак 16.50-17.35 парна
Немања Боснић четвртак 12.30-13.15 парна четвртак 18.30-19.15
Драгана Радека Техника и технологија среда 10.50-11.35 непарна среда 16.50-17.35 непарна
Владимир Стојановић петак 10.00-10.45 парна среда 19.20-19.55 непарна
Љубиша Димитријевић уторак 13.15-14.00 парна и непарна /
Душанка Јочић Хемија понедељак 11.40-12.25 непарна понедељак 17.40-18.25 непарна
Наталија Медић Физика / уторак 13.15-13.55
Никола Павловић понедељак 13.15 парна понедељак 19.15 непарна
Весна Илић Физичко и здравствено васпитање / уторак 18.30-19.15 непарна
понедељак 20.00-20.30 парна
Анита Ивовић понедељак 11.35-12.35 непарна понедељак 17.35-18.25 непарна
Петар Ивовић понедељак 10.00-10.45 парна понедељак 16.00-16.45 парна

СТРУЧНЕ СЛУЖБЕ

Назив службе/вршиоца Пре подне После подне
директор Школе / уторак 16-18
ПП служба уторак 9-10 четвртак 15-16
секретар радним даном 9.00-16.00 /
рачуноводство радним даном 9.00-14.00 /

Млађи разреди

Име и презиме наставника Разред Преподневна смена
(када ученици похађају наставу)
Послеподневна смена
(када ученици похађају наставу)
Зоран Стојановић Први разред уторак 12.25-13.10 уторак 18.25-19.00
Милана Ђурић уторак 11.40-12.25 уторак 17.40-18.25
Љиљана Опачић четвртак 12.00-13.00 четвртак 17.35-18.30
Сања Исаиловић уторак 8.00-8.45 петак 16.50-17.30
Марија Милинковић Други разред четвртак 10.50-11.35 четвртак 16.50-17.35
Драгица Станимировић уторак 10.00-10.45 уторак 16.00-16.45
Достана Павловић уторак 10.50-11.35 уторак 16.50-17.35
Наташа Јовановић уторак 10.50-11.35 уторак 16.50-17.35
Горана Радивојевић Трећи разред среда 11.40-12.20 среда 17.40-18.25
Ивана Богдановић четвртак 10.50-11.35 четвртак 16.50-17.35
Марина Бајагић понедељак 10.00-10.45 четвртак 18.25-19.10
Александра Хубер петак 10.50-11.35 петак 16.50-17.35
Даница Петровић Станисављевић Четврти разред четвртак 10.50-11.35 четвртак 16.50-17.35
Јасмина Трифуновић среда 10.50-11.35 среда 16.50-17.35
Јелена Чедић понедељак 13.15-14.00 понедељак 18.25-19.10
Бојана Зечевић понедељак 10.50-11.35 понедељак 16.50-17.35