Отворена врата у школској 2020/2021. години

Старији разреди

Име и презиме Предмет Преподневна смена Послеподневна смена
Славица Ћуковић Српски језик петак 10. 00 - 10.30 у школи петак 15.30-16 у школи петак 17.00-17.45 онлајн/ телефон/ вајбер
Биљана Кнежевић среда 9.10-9.40 у школи среда онлајн/телефон/вајбер видео позив 19.00-19.30
Дубравка Јеремић школа: уторак 9.10 - 9.40 телефон: четвртак 19.00 - 19.30
Јасна Рикерт Стевановић понедељак 10.35- 11.5 у школи понедељак 16.5-16.35 у школи
Марија Мијаиловић уторак 9.20-9.50 у школи уторак 16.40-17.10 у школи
Светлана Милентијевић Енглески језик Парна смена преподне петак 10.00 - 10.30 у школи телефон петак 19.00-19.30
Снежана Корић четвртак 9.10-9.40 у школи четвртак 14.40-15.10 у школи
Александра Ђорђевић среда, 10.00-10.30, у школи петак, 16.30-17.00, телефон, вајбер
Наташа Веселиновић непарна смена преподне понедељак 10.30 - 11.00 непарна смена после подне среда 16.00 - 16.30
Ирена Чанак Немачки језик Парна смена пре подне понедељак 10.00-10.30 у школи Парна смена после подне понедељак 15.30-16.00 у школи
Сандра Кнежевић Непарна пре подне четвртак 9.40-10.10 у школи Непарна после подне четвртак 15.10-15.40 у школи
Слободанка Марковић Руски језик Петак (парна), 9.40-10.00 у школи (или онлајн - телефон/вајбер, видео позив) Петак, 15.10-15.30 онлајн (телефон/вајбер видео позив)
Тамара Живковић Математика и информатика Среда 11.10 - 11.30 у школи (непарна пре подне) Среда 16.40 - 17.10 у школи (непарна подне)
Лазар Танасковић Четвртак 10:00 - 10:30 у школи (непарна) Четвртак 15:30 - 16:00 у школи (непарна)
Милана Девић Уторак 10.00-10.30 (парна смена пре подне) онлајн или у школи Уторак 14.40-15.10 (парна смена после подне) онлајн или у школи
Наталија Драшковић Среда (парна пре подне) 10.00-10.30 онлајн Понедељак 12.15-12.45 (сваког понедељка)
Анђела Милетић Понедељак (парна пре подне) 9.10-9.40 онлајн или у школи Понедељак (парна после подне) 14.40-.15.10 онлајн или у школи
Снежана Трнавац Географија петак (парна пре подне) 10.35 - 11.05 у школи петак (парна после подне) 17.15 - 17.45 у школи
Тања Плазинић уторак (парна пре подне) 11.45-12.15 онлајн уторак (парна после подне) 15.30-16.00
Зорица Јовић Историја Среда (парна пре подне) 9.10- 9.40 онлајн Среда 16.50-17.35 у школи
Марина Вучићевић уторак, 3.час у школи уторак, 3.час у школи
Мирјана Богичевић Биологија петак, 10.35-11.05 у школи петак, 16.05- 16.35 у школи
Јасмина Ружичић петак, 9.10-9.40 у школи понедељак, 17.15-17.45 у школи
Гордана Поповић Музичка култура уторак (парна поподне) среда (непарна поподне) 17:15 - 17:45
Мирјана Фуштић Ликовна култура парна смена пре подне-уторак 5 час непарна смена пре подне-уторак 2 час
Данијела Рајак Верска настава четвртак, 10.00-10.30, школа (парна смена пре подне) уторак, 17.45-18.15, школа (непарна после подне)
Немања Боснић
Драган Јосиповић Техника и технологија четвртак, 10.45-12.15, школа, (парна пре подне) уторак, 15.30-16.00, школа, (непарна пре подне)
Владимир Стојановић петак, 11:45- 12:15, школа, (парна пре подне) уторак, 16:05-16:35, школа, (непарна пре подне)
Љубиша Димитријевић уторак, 15.10 - 15.35 у школи (парна после подне) среда, 9:35-10:05, школа, (непарна пре подне)
Душанка Јочић Хемија четвртак, 11.45 - 12.15 у школи (парна пре подне) уторак, 15.30 - 16.00 у школи (парна после подне)
Наталија Медић Физика уторак 11:45-12:15 уторак 17:15 - 17:45
Никола Павловић четвртак, 11.45-12.15 у школи (непарна смена пре подне) четвртак, 16.40 -17.10 у школи (непарна смена пре подне)
Весна Илић Физичко и здравствено васпитање уторак, 11.40-12.10, школа, (непарна пре подне) уторак, 16.40-17.10, школа (непарна после подне)
Анита Ивовић среда 5.час 10.35-11 среда 5.час 16,05-16.30
Петар Ивовић

СТРУЧНЕ СЛУЖБЕ

Назив службе/вршиоца Пре подне После подне
директор Школе / уторак 16-18
ПП служба 8.00-13.00 14.00-18.00
секретар радним даном 9.00-16.00 /
рачуноводство радним даном 9.00-14.00 /

Млађи разреди

Име и презиме наставника Разред Преподневна смена
(када ученици похађају наставу)
Поподневна смена
(када ученици похађају наставу за трећи и четврти разред)
Даница Петровић Станисављевић Први разред понедељак 12.45-13.30 у школи
Јасмина Трифуновић среда, 12.45 - 13.15
Јелена Чедић понедељак 12.45 - 13.15
Бојана Зечевић среда, 12.45 - 13.15
Зоран Стојановић Други разред
Милана Ђурић уторак, 12.45-13.15
Љиљана Опачић ПЕТАК 12.45-13.15
Сања Исаиловић Петак 12.10 -12.40
Марија Милинковић Трећи разред уторак 9.30 - 10 у школи петак - онлајн 18.30-19.00
Драгица Станимировић понедељак 10.25-10.55 у школи Петак - онлајн 19.00-19.30
Достана Павловић уторак 10-10.30 у школи петак - онлајн/телефон 19-19.30
Наташа Јовановић понедељак 10.00-10.30 у школи петак- онлајн/телефон/ 18.30-19.00
Горана Радивојевић Четврти разред четвртак 12.45-13.15 у школи четвртак - у школи, онлајн/телефон 18.15-18.45
Ивана Богдановић среда 12.45-13.15 у школи среда-онлајн/телефон 18.15-18.45
Марина Бајагић среда 8.30 - 9.00 среда 17.00 - 17.30
Александра Хубер среда 12:45-13:15 у школи среда-онлајн/телефон 18:15-18:45