header slogan box

Такмичења

Актуелности

Школска библиотека
sep news - Сарадници удружења „Алтеро“ уз подршку СББ фондације одржали су у нашој школи 29. и 30. марта за парну и 24. и 25. априла за непарну смену радионице каријерне подршке. У овим радионицама учествовало је 36 ученика. погледајте детаљније... sep news30/11/2017 - Едукатори Црвеног крста Звездаре одржали су предавање у нашој школи на тему „Програм борбе против трговине људима“. Предавању су присуствовали ученици седмог и осмог разред. Одзив ученика био је велики.
погледајте детаљније... sep news25/11/2017 - У Регионалном центру за таленте „Београд II” одржано је књижевно вече са нашим цењеним писцем проф. Зораном Живковићем.
погледајте детаљније... sep news02/11/2017 - Едукатори Црвеног крста Звездаре одржали су ученицима шестог рзреда предавање на тему „Превенција хива/сиде“.
погледајте детаљније... sep news12/10/2017 - Едукатори Црвеног крста Звездаре одржали су у нашој школи предавање на тему „Наркоманија-болест зависности“
погледајте детаљније... sep

Професионална оријентација