header slogan box

Актуелности

news13/12/2018 - Ученици 4/1 наше школе посетили су вртић „Кошута“ и упознали се и дружили са полазницима овог вртића. На ово дружење пратили су их учитељ Зоран Стојановић и помоћница директора Ивана Радичевић.
погледајте детаљније... sep news10/12/2018 - За ученике одељења 7/1 и 7/3 организовано је предавање на тему превенције наркоманије, а са циљем подизања свести ученика о овој болести зависности. Предавање су држали Вук Тубић, педијатар из Дома здравља „Звездара“, и Александар Исаиловић, заменик јавног тужиоца.
погледајте детаљније... sep news7/12/2018 - Ученици трећег разреда (3/1 и 3/3) присуствовали занимљивом предавању Комуналне полиције
погледајте детаљније... sep news14/11/2018 - Представник МУП-а Звездара и наш школски полицајац С. Зенуни одржао је предавање у 6/3 на тему “Полиција у служби грађана”.
погледајте детаљније... sep news2/11/2018 - Едукатори Црвеног крста Звездаре ученицима шестог разреда одржали предавање на тему “Наркоманија - болест зависности”.
погледајте детаљније... sep newsОктобар 2018 - И ове године смо, сада већ по традицији, током октобра, прикупљали гардеробу и средства за личну хигијену. Одзив је заиста био велик, па смо прикупили пуно ствари које смо однели у Свратиште у Крфској улици.
погледајте детаљније... sep news17/10/2018 - Припадници МУП-а Звездара одржали веома занимљиво и корисно предавање о трговини људима ученицима 6/3.
погледајте детаљније... sep

Такмичења