Збирни резултати такмичења за школску 2018/2019. годину

 

Физичко васпитање

Име и презиме ученика Одељење Пласман Наставник
Татјана Петровић 5/1 1.место на градском такмичењу из џудоа Анита Ивовић
Борис Рутовић 6/1 1. место на градском такмичењу из џудоа Анита Ивовић
Вељко Варничић 4/4 1. место на градском такмичењу из џудоа Сања Исаиловић
Ненад Петровић 2/3 1. место на градском такмичењу из џудоа Марина Бајагић
Нина Маринковић 2/2 2. место на градском такмичењу из џудоа Александра Хубер
Михајло Крстић 6/1 3. место на градском такмичењу из џудоа Анита Ивовић
Никола Обрадовић 5/2 3. место на градском такмичењу из џудоа Петар Ивовић
Стефан Стошић 4/4 3. место на градском такмичењу из џудоа Сања Исаиловић
Андријана Бабић 3/1 3. место на градском такмичењу из џудоа Даница Петровић Станисављевић
Лука Дамјановић 1/3 3. место на градском такмичењу из џудоа Достана Павловић
3. место на општинском такмичењу из кошарке (дечаци) Радовић Лазар 7/1
Јанковић Алекса 7/1
Кукски Душан 8/1
Нововић Урош 8/1
Филиповић Алекса 8/1
Ђуришић Димитрије 8/3
Максимовић Матија 8/3
Рајачић Лука 8/3
Тројановић Никола 8/3
Наставник Анита Ивовић

Републичко такмичење из џудоа
Име и презиме ученика Одељење Пласман Наставник
Татјана Петровић 5/1 златна медаља Анита Ивовић
Борис Рутовић 6/1 златна медаља Анита Ивовић


 

Географија

Окружно такмичење

Име и презиме ученика Одељење Пласман Наставник
Вања Алексендрић 7/3 3. место Ивана Радичевић
Анђела Митрашиновић 8/2 2. место Тања Парезановић

Општинско такмичење

Име и презиме ученика Одељење Пласман Наставник
Вања Александрић 7/3 2. место Ивана Радичевић
Анђела Куч 7/1 2. место Ивана Радичевић
Михајло Ивановић 7/3 2. место Ивана Радичевић
Лана Варничић 7/4 3. место Снежана Трнавац
Анђела Митрашиновић 8/2 2. место Тања Парезановић
Петар Прокић 8/4 3. место Тања Парезановић


 

Биологија

Име и презиме ученика Одељење Пласман Наставник
Ирина Момчиловић 8/3 пласман на градско такмичење Мирјана Богићевић
Марко Михајловски 7/2 3. место на општинском такмичењу Јасмина Ружичић
Лука Ћирић 7/1 3. место на општинском такмичењу Јасмина Ружичић
Ангелина Сарић 8/1 3. место на општинском такмичењу Јасмина Ружичић



Историја

Име и презиме ученика Одељење Пласман Наставник
Ања Игњатовић 6/3 2. место на општинском такмичењу и пласман на градско такмичење Зорица Јовић


Информатика

Име и презиме ученика Одељење Пласман Наставник
Матија Милићевић 7/4 3. место на општинском такмичењу Наталија Драшковић


 

Математика

Име и презиме ученика Одељење Пласман Наставник
Маша Коцић 7/1 3. место на општинском такмичењу и пласман на градско такмичење Тамара Живковић
Ива Тројановић 4/4 3. место на општинском такмичењу и пласман на градско такмичење Сања Исаиловић
Матеја Матић 3/2 1. место на општинском такмичењу Јасмина Трифуновић
Емилија Живковић 3/2 2. место на општинском такмичењу Јасмина Трифуновић
Ђурђа Арнаут 3/2 3. место на општинском такмичењу Јасмина Трифуновић


 

Хемија

Име и презиме ученика Одељење Пласман Наставник
Маша Вукоичић 7/2 3. место на општинском такмичењу Душанка Јочић
Светлана Миловановић 7/2 3. место на општинском такмичењу Душанка Јочић
Ања Костић 7/2 3. место на општинском такмичењу Душанка Јочић


Српски језик

Окружно такмичење

Име и презиме ученика Одељење Пласман Наставник
Анђела Куч 7/1 2. место - Књижевна олимпијада
(пласман на Републичко такмичење)
Дубравка Јеремић

Општинско такмичење

Име и презиме ученика Одељење Пласман Наставник
Анђела Куч 7/1 1. место - Књижевна олимпијада Дубравка Јеремић
Андријана Маркељић 8/3 1. место - Књижевна олимпијада Славица Ћуковић
Лука Божанић 5/3 1. место Биљана Кнежевић
Катарина Петровић 5/4 3. место Дубравка Јеремић
Анастасија Станојевић 5/2 3. место Јасна Рикерт Стевановић
Невена Ћосић 5/2 3. место Јасна Рикерт Стевановић
Страхиња Мијаиловић 6/2 2. место Дубравка Јеремић
Николина Станојевић 6/2 3. место Дубравка Јеремић
Сара Андрејић 6/1 2. место Славица Ћуковић



Физика

Име и презиме ученика Одељење Пласман Наставник
Данило Лазовић 6/2 3. место на општинском такмичењу Никола Павловић



Техничко и технологија

Општинско такмичење

Име и презиме ученика Одељење Пласман Наставник
Лука Божанић 5/3 1. место Драгана Радека
Катарина Петровић 5/4 2. место Драгана Радека



Музичко

Општинско такмичење Групе певача

Група Узраст Композиције Пласман Наставник
Група певача ОШ „Десанка Максимовић“
Јана Славковић 5/3, Нина Шеговић 6/2, Николина Становевић 6/2, Теодора Бурић 6/3, Катарина Грујић 6/3, Тамара Антић 7/1, Ангелина Сарић 8/1, Теодора Динић 8/3, Сара Златковић 8/3
старији узраст "Бела вило", изворна народна песма и
"Ои то не вечер", песма руских козака
2. место Гордана Поповић