Menu

Недеља сећања и заједништва у оквиру наставе физичког и здравственог васпитања

У оквиру обележавања „Недеље сећања и заједништва”, на часовима физичког и здравственог васпитања и одељенске заједнице реализоване су активности које су промовисале дружење, сарадњу, међусобно поштовање и заједништво.

Ученици од петог до осмог разреда су у периоду од 5. до 8. маја 2026. године, у фискултурној сали, учествовали у занимљивим елементарним играма са балонима, кроз које су развијали тимски дух, сарадњу и фер-плеј.

Ученици одељења 8/4 организовали су и турнир у малом фудбалу, који је трајао од 5. до 27. маја 2026. године. По завршетку турнира најуспешнијим играчима и најбољем голману уручене су медаље и пехари.

Све активности протекле су у ведрој атмосфери, испуњеној осмесима, дружењем, спортским духом и фер такмичењем.

Наставник физичког и здравственог васпитања
Весна Илић