Резултати такмичења у школској 2023/2024. години

Име и презиме Одељење Пласман

Физичко васпитање

Школско такмичење у џудоу

Млађи узраст
Категорија по килажи - I група

Пласман Име и презиме Одељење
1. место Јана Коцић III/1
3. место Тадија Стојановић III/1

Категорија по килажи - II група

Пласман Име и презиме Одељење
2. место Јана Коцић III/1

Старији узраст
III група

Пласман Име и презиме Одељење
3. место Хана Стојановић V/4

IV група

Пласман Име и презиме Одељење
1. место Сташа Чолић 7/4
2. место Дијана Живојиновић 8/1
3. место Ненад Петровић 7/3
3. место Андреа Јањић 7/4

Погледај опширније →


Такмичење
до краја фебруара 2024. Школско
15.3.2024. Општинско
13.4.2024. Окружно
17-18.5.2024. Републичко



Математика

Такмичење Мислиша

1. разред 2. разред
Емилија Кевац I/2 3. награда Јован Симић II/1 похвала
Јован Тимосијевски I/2 похвала Вукашин Пишћевић II/1 похвала
Ања Јовчић I/3 похвала Марија Стојановић II/2 похвала
Михајло Станкић I/4 похвала Јован Вујетић II/4 похвала
Стефан Рајков II/4 похвала
3. разред 4. разред
Јана Коцић III/1 похвала Филип Колак IV/3 3. награда
Дуња Девић III/2 похвала Данило Михајловић IV/3 похвала

Градско такмичење

Име и презиме Одељење Пласман
Јана Коцић 3/1 1. место
Филип Колак 4/3 2. место
Данило Михајловић 4/3 2. место
Андрија Нинковић 4/2 2. место

Општинско такмичење (3. разред)

Име и презиме Одељење Пласман
Јана Коцић 3/1 Прва награда (1. место)
Душан Марјановић 3/1 Трећа награда (3. место)

Општинско такмичење (4. разред)

Име и презиме Одељење Пласман
Андрија Нинковић 4/2 1. награда, пласман на градско
Филип Колак 4/3 2. награда, пласман на градско
Данило Михајловић 4/3 3. награда, пласман на градско
Лена Станкић 4/3 похвала

Такмичење
8.12.2023. Школско
10.2.2024. Општинско
16.3.2024. Окружно
11.5.2024. Државно
14.3.2024. Мислиша



Музичка култура

На Градском такмичењу групе певача, наша група старијих разреда је освојила 1. место.

Градско такмичење "Златна сирена"

Име и презиме Одељење Пласман
Јулија Марковић IV/4 1. место
Марија Опачић IV/4 1. место
Ивона Павловић IV/2 1. место
Погледај опширније →

Општинско такмичење соло певача

Име и презиме Одељење Песма Пласман
Марија Опачић 4/4 са песмом "Сумрак" - Л. Ван Бетовен 1. место
Ивона Павловић 4/2 са песмом "Изгрејала сјајна месечина", изворна народна 1. место
Јулија Марковић 4/4 са песмом "Боле, Боле, Боле" - М. Субота 1. место
Јана Вуковић 8/1 са песмом "Slipping through my fingers" - ABBA 2. место

Сви првонаграђени ученици одлазе даље, на градско такмичење

Такмичење
13.12.2023. Општинско такмичење соло певача
март 2024. Градско такмичење соло певача



Ликовна култура

Такмичење "Мали Пјер" (старији)

Име и презиме Одељење Пласман
Ленка Новаковић VII-3 1. место
Погледај опширније →

Такмичење "Мали Пјер" (млађи)

Име и презиме Одељење Пласман
Ива Вулић III-4 1. награда
Хелена Станисављевић II-3 1. награда
Погледај опширније →

Такмичење
13.12.2023. Општинско такмичење соло певача
март 2024. Градско такмичење соло певача



Енглески језик

HIPPO такмичење - европско финале

Европско финале „HIPPO“ такмичења из енглеског језика одржано је 22. 5. 2024. у Венецији. Нашу школу је представљао Дамјан Новаковић, ученик II/3 одељења, у пратњи наставнице Јелене Ђорђевић, који се кући вратио са медаљом и освојеним 10. местом.
Погледај опширније →

HIPPO такмичење - национални ниво

Име и презиме Разред/Одељење Пласман
Дамјан Новаковић 2/3 Квалификовао се на финално такмичење у Венецији
Погледај опширније →

HIPPO такмичење - прелиминарни ниво

Little Hippo (категорија 3.разред)
1. Дамјан Новаковић 2/3 са маx 60/60 поена Наставник Јелена Ђ.
2. Овука Арсеније 3/3 Наставник Александра Ђ.
HIPPO 1 (4. и 5.разред)
3. Марија Божовић 4/1 Наставник Александра Ђ.
4. Дуња Михајловић 5/1 Наставник Јелена Ђ.
5. Ема Вуковић 5/1 Наставник Јелена Ђ.
HIPPO 2 (6.разред)
6. Михаило Младеновић 6/3 са маx 64/64 поена наставник Александра Ђ.
Погледај опширније →

Окружно такмичење

Име и презиме Разред/Одељење Пласман
Душан Филиповић 7/3 2. место
Милица Матић 7/2 3. место
Софија Тасић 7/4 3. место
Ема Мачар 8/4 3. место
Лара Антоновић 8/3 3. место

Општинско такмичење

Име и презиме Разред/Одељење Пласман
Софија Тасић 7/4 1. место
Душан Филиповић 7/3 2. место
Милица Матић 7/2 3. место
Ема Мачар 8/4 1. место
Лара Антоновић 8/3 1. место
Јана Вуковић 8/1 3. место
Михајло Живковић 8/2 3. место

Школско такмичење

Име и презиме Разред/Одељење Пласман
Милица Матић 7/2 1. место
Анђела Цолић 7/2 2. место
Софија Тасић 7/4 3. место
Душан Филиповић 7/3 3. место
Ема Мачар 8/4 1. место
Лара Антоновић 8/3 2. место
Јана Вуковић 8/1 2. место
Михајло Живковић 8/2 2. место

Такмичење
27.12.2023. Школско
4.2.2024. Општинско
10.3.2024. Окружно
7.4.2024. Републичко
15.3.2024. Hippo Olympiad



Српски језик и књижевност

Градско такмичење

Име и презиме Одељење Пласман
Ленка Новаковић VII/3 3. место

Књижевна олимпијада (Републичко)

Име и презиме Одељење Пласман
Страхиња Вилимоновић VII/2 2. место
Погледај опширније →

Окружно такмичење

Име и презиме Одељење Пласман
Петра Марковић VI/4 1. место
Дуња Михајловић V/1 2. место
Ђорђе Стевановић V/2 3. место
Ема Мачар VIII/4 3. место

Општинско такмичење рецитатора

Име и презиме Одељење Пласман
Марија Николић V/2 2. место

Књижевна олимпијада (градско)

Име и презиме Одељење Пласман
Страхиња Вилимоновић VII/2 2. место
Јана Вуковић VIII/1 3. место

Општинско такмичење

Име и презиме Одељење Пласман
Страхиња Велимировић 7/2 2. место
Ивона Божовић 7/2 3. место
Милица Абаза 7/2 3. место
Анђела Симић 7/1 3. место
Јана Вуковић 8/1 3. место
Дуња Михајловић 5/1 1. место
Ђорђе Стевановић 5/2 2. место
Лука Јојкић 5/2 3. место
Петра Марковић 6/4 3. место
Ленка Новаковић 7/3 2. место
Страхиња Ђорђевић 7/3 3. место
Анђела Симић 7/1 3. место
Ема Мачар 8/4 3. место

Такмичење
3.2.2024. Општинско



Руски језик

Општинско такмичење

Име и презиме Одељење Пласман
Вања Филиповић 8/2 3. место

Такмичење
3.2.2024. Општинско



Немачки језик

Општинско такмичење

Име и презиме Одељење Пласман
Вања Филиповић 8/2 3. место

Такмичење
3.2.2024. Општинско



Информатика и рачунарство

Републичко такмичење

Име и презиме Одељење Пласман
Стефан Здјеларевић 7/3 3. место

Окружно (градско) такмичење

Име и презиме Одељење Пласман
Стефан Здјеларевић 7/3 разред 3. место


 

Историја

Републичко такмичење

Име и презиме Одељење Пласман
Страхиња Вилимоновић 7/2 1. место
Погледај опширније →

Градско такмичење

Име и презиме Одељење Пласман
Страхиња Ђорђевић 7/3 1. место
Ленка Новаковић 7/3 2. место
Страхиња Вилимоновић 7/2 2. место
Ђорђе Стевановић 5/2 2. место
Ђурђија Марић 8/2 3. место

Општинско такмичење

Име и презиме Одељење Пласман
Ђурђија Марић 8/2 1. место
Ленка Новаковић 7/3 1. место
Страхиња Ђорђевић 7/3 1. место
Страхиња Вилимоновић 7/2 1. место
Емилија Крстић 6/4 2. место
Лара Миленковић 6/4 3. место
Ђорђе Стевановић 5/2 1. место
Дуња Михајловић 5/1 2. место

Такмичење
20.2.2024. (6, 7. и 8. разред)
8.2.2024. (5. разред)
Школско
20.3.2024. Општинско
21.4.2024. Окружно
11.5.2024. Републичко


 

Географија

Републичко такмичење

Име и презиме Одељење Пласман
Страхиња Ђорђевић VII/3 2. место

Окружно такмичење

Име и презиме Одељење Пласман
Страхиња Ђорђевић VII/3 1. место
Страхиња Вилимировић VII/2 3. место

Општинско такмичење

Име и презиме Одељење Пласман
Страхиња Ђорђевић VII/3 2. место и пласман на Окружно
Страхиња Вилимировић VII/2 2. место и пласман на Окружно
Погледај опширније →

Такмичење
13.2.2024. Школско
9.3.2024. Општинско
13.4.2024. Окружно
12.5.2024. Републичко



Биологија

Градско такмичење

Име и презиме Одељење Пласман
Страхиња Ђорђевић VII/3 3. место
Дуња Михајловић V/1 3. место
Катарина Данков VI/4 3. место

Општинско такмичење

Име и презиме Одељење Пласман
Теодора Јовановић V/4 3. место
Миша Стајић V/4 3. место
Дуња Михајловић V/1 3. место
Катарина Данков VI/4 3. место
Лара Миленковић VI/4 3. место
Миња Томовић VI/3 3. место
Страхиња Ђорђевић VII/3 3. место
Вељко Зечевић VIII/3 3. место

Такмичење
6.3.2024. Школско
17.3.2024. Општинско
14.4.2024. Окружно
19.5.2024. Републичко


 

Физика

Градско такмичење

Име и презиме Одељење Пласман
Стефан Здјеларевић 7/3 3. место
Ленка Новаковић 7/3 3. место

Општинско такмичење

Име и презиме Одељење Пласман
Стефан Здјеларевић 7/3 1. место
Ленка Новаковић 7/3 2. место
Душан Митић 6/4 3. место
Тара Милосављевић 6/4 3. место

Такмичење
1.2.2024. Школско
24.2.2024. Општинско
10.3.2024. Окружно
20-21.4.2024. Републичко


 

Хемија

Републичко такмичење

Име и презиме Одељење Пласман
Ленка Новаковић VII/3 2. награда
Погледај опширније →

Градско такмичење

Име и презиме Одељење Пласман
Ленка Новаковић VII/3 1. место
Стефан Здјеларевић VII/3 2. место

Општинско такмичење

Име и презиме Одељење Пласман
Ленка Новаковић VII/3 1. место
Стефан Здјеларевић VII/3 2. место
Јован Рађеновић VIII/2 3. место
Погледај опширније →

Такмичење
27.2.2024. Школско
17.3.2024. Општинско
14.4.2024. Окружно
24-26.5.2024. Републичко


 

Шах

Општинско такмичење

Име и презиме Одељење Пласман
Лена Тодоровић 5. разред 2. место
Дуња Михаиловић 5. разред 4. место
Милош Кузмановић 7. разред 1. место
Анђела Цолић 7. разред 2. место
Кирил Чичиков 8. разред 1. место
Матеја Матић 8. разред 4. место

Такмичење
24-25.2.2024. Општинско



Техника и технологија

Републичко такмичење

Име и презиме Одељење Пласман
Андреј Ракић 8-1 3. место

Градско такмичење

Име и презиме Одељење Пласман
Андреј Ракић 8-1 2. место

Школско такмичење
5. разред

Место Име и презиме Одељење
1. Миша Стајић 5-4
2. Саша Матић 5-3
3. Миона Томовић 5-3
4. Гал Грујић 5-3
6. разред
Место Име и презиме Одељење
1. Вукашин Сорејевић 6-4
2. Симона Лазић 6-4
3. Хелена Кесић 6-2
4. Анђела Раденковић 6-4
7. разред
Место Име и презиме Одељење
1. Нина Маринковић 7-2
2. Анђелија Ђурић 7-2
3. Андреј Самарџић 7-2
4. Ивона Ђорђевић 7-4
8. разред
Место Име и презиме Одељење
1. Aндреј Ракић 8-1
2. Јован Рађеновић 8-2
3. Борислав Павићевић 8-4
Погледај опширније →

Такмичење
до 21.2.2024. Школско
1.3.2024. Општинско
7.4.2024. Окружно
10-11.5.2024. Републичко



РОБО-ИНТ Инвент

Такмичење
до краја фебруара 2024. Школско
15.3.2024. Општинско
13.4.2024. Окружно
17-18.5.2024. Републичко