„Десанкини“ џудисти постигли велики успех

Џудисти наше школе на овогодишњим школским такмичењима освојили су велики успех на свим нивоима.

На градском такмичењу 28. априла 2021. награде су освојили Андреа Јањић, Сташа Чомић, Андријана Бабић и Дијана Живојиновић (треће место); Ђорђе Нововић (друго место) и Нина Маринковић и Вељко Варничић (прво место). Снимак Вељкове победе можете погледати на нашем јутјуб каналу (бели кимоно).

Значајне резултате у јакој конкуренцији постигли су и Татјана Петровић, Никола Обрадовић, Ненад Петровић, Стефан Рогић, Лука Дамјановић (четврто место) и Хана Стојановић и Алекса Андрејић (седмо место).

Екипа наше школе освојила је треће место на градском такмичењу по освојеним медаљама и успеху.

На Републичком такмичењу, које је одржано 12. маја 2021, Вељко Варничић је освојио друго место. Остали учесници имали су запажени пласман: Андреа Јањић и Ненад Петровић (четврто место) и Сташа Чолић (шесто место).

Вељко Варничић ће након овог успеха представљати нашу школу на Светском школском првенству у џудоу! Желимо му много успеха!

Колектив Школе честита велики успех свим такмичарима!