Дан борбе против вршњачког насиља

Шести разред

Ученице 6/3 Тамара Вучећевић и Наталија Аничић посебно су се ангажовале и осмислиле презентацију, а затим и одржале предавање својим вршњацима у 5/2, 6/4, 8/1 и 6/3 уз присуство одељенских старешина Петром Ивовићем (5/2), Светланом Милентијевић (6/4), Славицом Ћуковић (8/1) и Мирјаном Богићевић (6/3). Њихова презентација је у прилогу.

Као предавач на тему „Дигиталног насиља“ у 6/2 нашла се и њихова наставница информатике Наталија Драшковић. Треба напоменути да су ученици шестог разреда, као и ученици многих других одељења старијих разреда у нашој школи уечествовали у изради плаката „Стоп насиљу“ исписивањем порука на заједничком хамер папиру. Овом активношћу је координисала педагог школе Лидија Влајковић.